Tharese Flokesh Philips BHD004/00 TH0561-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

4,466 Lekë

Tharese Flokesh Philips BHD004/00 TH0561-N

PERSHKRIMI:

Perqendrues ajri: PO
Difuzor: PO
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 3
Buton per ajer te ftohte:
GARANCIA NORMALE: 24
Ean Code: 8710103679011
MARKA: PHILIPS
FUQIA: 1800 W
SKU: 37293929 Category: Tags: ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close