fbpx

Tharëse flokësh KOOPER, 2200W, 240 V/ 50 Hz, 2 shpejtësi, 3 nivele temperature, 200 cm kordon, 22x28x9 cm 800024

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,150 Lekë

Tharëse flokësh KOOPER, 2200W, 240 V/ 50 Hz, 2 shpejtësi, 3 nivele temperature, 200 cm kordon, 22x28x9 cm 800024

PERSHKRIMI:

Mbroni flokët tuaj ndërkohë që jeni duke shijuar një tharje të shpejtë dhe efektive. Zgjidhni ndërmjet niveleve të ndryshme të temperatuarave dhe shpejtësive për të arritur rezultatin e dëshiruar.

 • Tipi : Tharse flokesh
 • Fuqia : 2200 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie, 3 nivele nxehtësije
 • Marka : Kooper
 • Ngjyra : E zezë

SHOPPING CART

close