Tharese Flokesh Anion

Krahasoni

1,100 Lekë

Tharese Flokesh Anion-BZ

PERSHKRIMI:

Kjo tharëse flokësh adopton Jonin e dritës blu dhe mban nje temperaturë konstante që mund të mbrojë dhe ushqejë flokët tuaj në thellësi, duke i bërë flokët tuaj të lëmuar dhe me shkëlqim.

Motori DC mund të gjenerojë erë të fortë që garanton tharje të shpejtë të flokëve.

Ju mund të zgjidhni nga 3 temperaturat e ndryshme sipas preferencës tuaj.

Permasat e saj te volitshme e bejne mjaft te lehte ta merrni kudo me vete .

Kjo tharëse fryrje është e pajisur me nje sensor mbinxehje e cila detekton kur temperatura eshte shum e larte dhe do te fiket automatikisht ne raste mbinxehje.

Specifikim: Materiali:

ABS Fuqia: 1100 W.

Tensioni: 220 V.

Ingranazhet: 3.

Gjatësia e kabullit : 200cm.

 

SHOPPING CART

close