fbpx

Termus Giostyle bidon 5 L 89342

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,890 Lekë

Termus Giostyle bidon 5 L 89342

PERSHKRIMI:

Termus Giostyle bidon 5 L është bërë nga polipropileni i përshtatshëm për kontakt me ushqimin, shishe kanë një izolim me shkumë poliuretani me dendësi të lartë që garanton performancën termike, është e pajisur me një tap dhe efikas për transport të përshtatshëm dhe ka një kapacitet prej 5 litra.

Mund të përdoret si në verë ashtu edhe në dimër

  • Kapaciteti (L) : 5LT
  • Përmasa : 27×29,5×27 cm
  • Materiali : Plastik
  • Marka : GIOSTYLE
  • Pesha : 7.52kg
SKU: 28838423 Category: Tag:

SHOPPING CART

close