fbpx
, ,

Tenxhere Me Avull Per Pergatitjen e Ushqimit te Bebave Mbi 6-Muaj

(1 customer review)
Chicco

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,000 Lekë

Tenxhere Me Avull Per Pergatitjen e Ushqimit te Bebave Mbi 6-Muaj

Tenxhere me avull me vakt të lehtë Chicco
Përgatitja e vaktit të vogëlushit tuaj me tenxhere me lehtësi të vaktit të Chicco nuk ka qenë kurrë më e shpejtë dhe me e shëndetshme.

Kjo aleancë e gjithanshme e kuzhinës është e përshtatshme për copëtimin, gatimin me avull, përzierjen dhe ngrohjen e ushqimit të shëndetshëm për fëmijë.

Ushqimet shtëpiake të përgatitura nga përbërës të freskët dhe të shëndetshëm janë pjatat më të shijshme për fëmijën tuaj.

Tenxherja praktike me avull nga Chicco është zgjidhja më e mirë për të lehtësuar kalimin e vogëlushit tuaj nga ushqimi i pastër në ushqimin e ngurtë.

Cut Express, e cila është një makinë unike dhe inovative e prerjes, është e përkryer për copëtimin e përbërësve pa një bord shtesë, thikë ose tasa shtesë.

Forma e veçantë e kësaj ene kontribuon në një shpërndarje të qëndrueshme dhe efektive të avullit. Meqenëse aromat, si dhe lëndët ushqyese të frutave dhe perimeve, peshkut dhe mishit mbeten në ushqimin përkatës gjatë gatimit me avull, ju mund të krijoni parakushtet më të mira që fëmija juaj të rritet në mënyrën më të shëndetshme të mundshme.

Pas copëtimit dhe gatimit me avull të përbërësve tuaj, ju thjesht përdorni Sistemin e Kalimit të shportës së gatimit dhe derdhni përbërësit në avull në tasin ku ato homogjenizohen.

Meqenëse mund ta bëni atë vetëm me një dorë, mund të kurseni shumë kohë, të shmangni kaosin dhe nuk do të digjeni aksidentalisht.

Thikat janë bërë prej çeliku inox dhe do t’i kthejnë të gjithë përbërësit në strukturën e duhur – të përsosura për fëmijët e vegjël të uritur.

Detajet:

Përshtatshmëria e moshës: nga 6 muaj e lart
Shporta e gatimit mban 550ml

Tasi mban 100ml
Pajisja e gjithanshme e kuzhinës – copëtimi, gatimi me avull.
Cut Express – makinë unike dhe inovative e prerjes.
Materiali: tehe të bëra prej çeliku inox; të gjitha pjesët që vijnë në kontakt me ushqimet janë të lira nga BPA

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

  1. Ermioni (verified owner)

    Very fast delivery

    Ermioni

SHOPPING CART

close