fbpx

Tenxhere elektrike, Delimano 4 në 1, 12 opsione nxehtësie, 300 °C 810353

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,990 Lekë

Tenxhere elektrike, Delimano 4 në 1, 12 opsione nxehtësie, 300 °C 810353

PERSHKRIMI:

Kjo tenxhere kompakte dhe super e gjithanshme 4 në 1 Delimano Four Season është një mrekulli për të kursyer hapësirën. Pjatat dhe enët e saj me ngrohje të shpejtë ju lejojnë të gatuani me shumëllojshmëri, nga pjekja në skarë deri tek gatimi me avull. Me teknologji infrared dhe 12 opsione të rregullueshme të nxehtësisë deri në 300 ͦC që ju japin kontroll të plotë gatimi çdo herë.

  • Tipi : Tenxhere elektrike
  • Temperatura e punës : 40 deri në 300 ͦC
SKU: 15583861 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close