,

TELEVIZOR PHILIPS 49″ LED FHD DVB T2

(2 customer reviews)
Philips

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

44,991 Lekë

Marka Philips TV
Lidhje USB
Teknologjia e ekranit LED
Ekrani LED
Ngjyra Schwarz
Permasat e ekranit 49 Inch
Dekoderi satelitor DVB-T2, DVB-C, DVB-S2

Ky televizor elegant HD LCD LED mbresëlënëse me një imazh me kontrast të lartë dhe një sistem altoparlantësh 16 vat për tingull të pastër.

Cilësia e lartë e imazhit plotësohet nga një pajisje akorduese e plotë, dy hyrje HDMI dhe USB për riprodhimin multimedial, si dhe regjistrimi përmes udhëzuesit të programit elektronik dhe pauzës së TV.

SKU: 72348515 Categories: , Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Angel (verified owner)

  Good service

  Angel

 2. Angelika (verified owner)

  Super

  Angelika

SHOPPING CART

close