fbpx
,

Televizor LED, Hyundai, 43″, FULL HD 1920 x 1080, 200 Hz, SMART Android 8.0, 1 GB, RAM, 8 GB ROM, DVB-T2, WiFi, LAN, 3x HDMI, 2xUSB, VGA, SCART 802273

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

31,990 Lekë

Televizor LED, Hyundai, 43″, FULL HD 1920 x 1080, 200 Hz, SMART Android 8.0, 1 GB, RAM, 8 GB ROM, DVB-T2, WiFi, LAN, 3x HDMI, 2xUSB, VGA, SCART 802273

PERSHKRIMI:

Televizori Hyundai Full HD 43″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 43″
 • Smart TV : Po
 • Rezolucioni : Full HD
 • Frekuenca : 200 Hz
 • Marrësi digjital : DVB-T2
 • Portë USB : 2xUSB
 • HDMI : 3xHDMI
 • Ci card(modul) : N/A
SKU: 33916151 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close