fbpx
,

Televizor LED, Haier, 32″, HD, Smart Android 9.0, 2xUSB, 3xHDMI, 1xVGA, Ethernet LAN, Hotel Mode 810227

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

23,990 Lekë

Televizor LED, Haier, 32″, HD, Smart Android 9.0, 2xUSB, 3xHDMI, 1xVGA, Ethernet LAN, Hotel Mode 810227

PERSHKRIMI:

Kënaqësia e audiencës me kërkesën e gjithanshme të Home Video & Audio Entertainment, të tilla si video me kërkesë, lojë, sporte, lajme etj. Dizajni i plotë i vizionit e bën TV-në më të rregullt dhe të bukur, duke zgjeruar diapazonin vizual, duke sjellë përvojën gjithëpërfshirëse të shikimit në jeta juaj. Teknologjia e dekodimit HDR siguron ngjyra të pabesueshme, shkëlqim të përmirësuar dhe detaje të jashtëzakonshme të kontrastit. Krijon skenë më reale për përvojën tuaj të shikimit. Ndarja inteligjente ju ndihmon të luani burimet mediatike nga terminalet celularë si telefoni celular, laptopi në TV me ekran më të madh, me fotografi, video dhe lojëra të ndara nga pajisjet terminale të rrjetit.

 • Përmasat e ekranit : 32 “
 • Smart TV : Android 9.0
 • Rezolucioni : HD
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2
 • Portë USB : 2
 • HDMI : 3
 • Ci card(modul) : N/A
SKU: 93552683 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close