fbpx
,

Televizor LED, Elektra, 39″, HD Ready, SMART ANDROID 8.0, DVB-T2/C/S2, HDMI, USB, CI, 1GB+8GB 802752

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

26,990 Lekë

Televizor LED, Elektra, 39″, HD Ready, SMART ANDROID 8.0, DVB-T2/C/S2, HDMI, USB, CI, 1GB+8GB 802752

PERSHKRIMI:

Televizori Elektra, 39″ është një televizor i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 39 “
 • Smart TV : SMART ANDROID 8.0
 • Rezolucioni : HD Ready
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2/C/S2
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 63346637 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close