fbpx
,

Televizor FUEGO FULL HD 43 “, DVB-T2/C 800702

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

26,990 Lekë

Televizor FUEGO FULL HD 43 “, DVB-T2/C 800702

PERSHKRIMI:

Televizori FUEGO LED 43″ është një televizor i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucionit UHD dhe frekuencës së tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Ekrani : LED
 • Smart TV : Jo
 • Frekuenca : N/A
 • Rezolucioni : Full HD
 • Marrësi digjital : po
 • Portë USB : po
 • HDMI : po
 • Ci card(modul) : po
 • Tensioni : 220-240V
SKU: 39146459 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close