fbpx
,

Telekomandë TV universale, 250 modele TV, 8 m, 2xAAA 803085

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,150 Lekë

Telekomandë TV universale, 250 modele TV, 8 m, 2xAAA 803085

PERSHKRIMI:

Telekomandë televizori universale Kooper. Kjo telekomande universale zëvëndëson telekomandën origjinale për shumicën e televizorëve, suporton deri në 250 modele TV. Zëvendësim i plotë për telekomandën origjinale jo funksionale. Kontrolloni të gjitha funksionet e nevojshme tëtelevizorit. Konfigurimi i thjeshtë i kodit të kontrollit. Rrezja e veprimit shkon deri në 8 m dhe funksionon me dy bateri AAA.

  • Tipi : Telekomandë TV universale
  • Lloji i baterisë : AAA
  • Numri i baterive : 2
SKU: 98334271 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close