fbpx

Tavolinë Portative E-Table LD09

2,490 Lekë

Tavolinë Portative E-Table LD09-balk

PERSHKRIMI:

Tavoline Portative E-Table LD09.

Shumefunksionale

Perdoret si tavoline laptopi, leximi ne zyre, ne shtepi, kur udhetoni, gjithashtu edhe si tavoline per te vendosur gotten, apo edhe per te konsumuar dicka.

E thjeshte per t’u perdorur, montohet ne vetem pak sekonda.

Super e holle, shume e lehte, material i qendrueshem.

Tavolina eshte e palosshme, gje qe e ben ta merrni kudo me vete dhe mos zeje shume vend.

Strukture e pershtatshme per çdo laptop, kembe te rregullueshme ne çdo kend te rehatshem kur e perdorni.

Pesha maksimale: 25kg.

Permasat: 31.6*3.6*28.5 cm.

 

SKU: 27492744 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close