fbpx

Tavolinë mesi, metalike, zezë, Ø44 cm 241247

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Tavolinë mesi, metalike, zezë, Ø44 cm 241247

PERSHKRIMI:

Kjo tavoline është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ndënjes me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës i pa krahasueshem. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gjë tjeter për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL

  • Materiali : Metalike
  • Ngjyra : Zezë
  • Nevojitet montim : Po
  • Diametri : 44 cm
SKU: 84457822 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close