fbpx

Tavolinë mesi me sirtar, MILANO, xham temperuar dhe MDF, transparente/e bardhë, 55x55xH42 cm 240513

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,550 Lekë

Tavolinë mesi me sirtar, MILANO, xham temperuar dhe MDF, transparente/e bardhë, 55x55xH42 cm 240513

PERSHKRIMI:

Kjo tavolinë është një mënyrë elegante për të rinovuar zyën tuaj me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës i pa krahasueshem. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL. xHami i temperuar është rezistent ndaj njollave dhe i lehtë për t’u pastruar.

 • Materiali i strukturës : Xham temperuar dhe MDF
 • Materiali i tavolinës : Xham temperuar
 • Ngjyra : Transparente/e bardhë
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 55 cm
 • Thellësia : 55 cm
 • Lartësia : 42 cm
SKU: 47686627 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close