fbpx

Tavolinë mesi, KS OSCARS, melaminë, lisi, 120x60xH41.5 cm 240878

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,690 Lekë

Tavolinë mesi, KS OSCARS, melaminë, lisi, 120x60xH41.5 cm 240878

PERSHKRIMI:

Tavolina e mesit KS OSCAR do të bëhet një detaj i preferuar në ambientin e dhomës së ndenjes. Dimensionet praktike dhe dekoret prej druri tërheqëse e bëjnë atë të përsosur për dekorimin e brendshëm në mënyrë bashkëkohore me shumë bukuri.

 • Materiali i strukturës : Melaminë
 • Materiali i tavolinës : Melaminë
 • Ngjyra : Lisi
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 120 cm
 • Thellësia : 60 cm
 • Lartësia : 41.5 cm
SKU: 94951737 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close