fbpx

Tavolinë mesi, EMPOLI, melaminë, mdf dhe xham 6mm, lisi gri/ngjyrë Rëre me shkëlqim Dhe Gri, 101x60xH41.5 cm 241357

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

10,490 Lekë

Tavolinë mesi, EMPOLI, melaminë, mdf dhe xham 6mm, lisi gri/ngjyrë rëre me shkëlqim, 101x60xH41.5 cm 241357

PERSHKRIMI:

Me një model lisi gri dhe me lyerje të rëre me shkëlqim, tavolina e mesit EMPOLI ka rafte praktike, estetike dhe efektive. xHami poshtë sipërfaqes së punës i cili është i përshtatshëm për ruajtjen e librave apo revistave tuaja të preferuara. Është pjesë e koleksionit me të njëjtin emër, i cili sjell një koncept modern tematik të rregullimit të dhomës së jetesës.

 • Materiali i strukturës : Melaminë
 • Materiali i sipërfaqes : MDF
 • Ngjyra : Lisi gri/ngjyrë rëre me shkëlqim
 • Mënyra e zgjerimit : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 101 cm
 • Thellësia : 60 cm
 • Lartësia : 41.5 cm
SKU: 46764814 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close