fbpx

Tavolinë këndi, strukturë metalike (ngjyrë natyrale), syprinë mdf, e bardhë, Ø65 xH42 cm 241497

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Tavolinë këndi, strukturë metalike (ngjyrë natyrale), syprinë mdf, e bardhë, Ø65 xH42 cm 241497

PERSHKRIMI:

E përkryer për një pamje joshëse moderne sjell stilin bashkëkohor në hapësirën tuaj. Nuk ka rëndësi në vendoset pranë një divani ose pranë një shtrati, tavolinat e këndit janë zgjedhje e preferuar dhe tepër praktike.

 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Materiali i sipërfaqes : MDF
 • Ngjyra : E bardhë
 • Mënyra e zgjerimit : Jo
 • Diametri : 65 cm
 • Lartësia : 42 cm
SKU: 18343489 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close