fbpx

Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65cm x 15m, Ngjyra: Kuqe, Materiali: PVC 772647

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

499 Lekë

Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65cm x 15m, Ngjyra: Kuqe, Materiali: PVC 772647

PERSHKRIMI:

Me nje cilesi fantastike dhe me nje super cmim rrugica me material te bute dhe shume cilesor “PVC” me ngjyra dhe dizenjo mahnitese, do te beje qe kuzhina apo tualeti juaj te qendroje me I paster dhe do te marre nje pamje te re. Me nje gjeresi 65cm dhe gjatesine e zgjidhni ju sipas deshires.

  • Gjerësia (cm) : 65
  • Gjatësia (cm) : Sipas deshires se klientit
  • Ngjyra : Kuqe
  • Materiali : PVC
  • Njesia : LM
SKU: 33739449 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close