fbpx

Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65 cm x15m, Ngjyra: Blu, Materiali: PVC 770365

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

499 Lekë

Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65 cm x15m, Ngjyra: Blu, Materiali: PVC 770365

PERSHKRIMI:

Me nje cilesi fantastike dhe me nje super cmim rrugica e me material te bute dhe shume cilesor “PVC” me ngjyra dhe dizenjo mahnitese, do te beje qe kuzhina apo tualeti juaj te qendroje me I paster dhe do te marre nje pamje te re, me kete dizenjo gjeometrike kaq te kendeshme dhe fine ambientit tuaj do ti shtohet shume finese, kjo rrugice me gjeresi 65 cm e cila shitet me meter linear ju jep mundesine qe ta beni tuajen me cfaredo gjatesie qe ju pershtatet.

  • Gjerësia (cm) : 65 cm
  • Gjatësia : Meter linear
SKU: 35123847 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close