Tape lavapjate e kromuar 28413

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

329 Lekë

Tape lavapjate e kromuar 28413

PERSHKRIMI:

Tapa e lavapjatës ofron zgjidhjen ideale për bllokimin e rrjedhjes së ujit dhe materialeve të mbetura në lavapjatë.Materiali përbërës është i kromuar.Tapa e lavapjatës siguron fleksibilitet dhe lehtësi montim

  • Lloji artikullit : Tape lavapjate
  • Materiali : E kromuar
  • Tipi : Me mbeshtetje

SHOPPING CART

close