fbpx

Tablet Per Femije M10

14,900 Lekë

Tablet Per Femije M10-Auris

PERSHKRIMI:

Vikusha VK -M10 mbështet me funksionin IWAWA për përdorim falas.
Deri në 10 orë përdorim me bateri 4000 mAh.
Aplikacionet e shumta së bashku me funksionet multimediale dhe fotografike i lirojnë fëmijët tuaj të rriten dhe të krijojnë, të gjitha pa lënë rrëmujë.
Kontrollet e prindërve të ndihmojnë të sigurohesh që të sigurohet kontroll mbi cilësimet që lejojnë të menaxhosh mjedisin e fëmijës pikërisht ashtu siç dëshiron të jetë.

Ngjyra:Artë.
Marka:VIKUSHA.
Madhësia e ekranit:10.1 inç.
Sistemi operativ Android:8.1 Oreo.
Ngjyra e artë.
Lloji i lidhjes:celulare.

 

SKU: 66888327 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close