,

Tabele e bardhe 70×100 Interpano Tripod Mbajtese per aksesore dhe ndryshim lartesie OICA0190

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,120 Lekë

Tabele e bardhe 70×100 Interpano Tripod Mbajtese per aksesore dhe ndryshim lartesie OICA0190

SHOPPING CART

close