Tabaka rrotulluese!

600 Lekë

Tabaka rrotulluese

 

PERSHKRIMI:

Mbani gjërat tuaja të organizuara dhe keni akses të lehtë në gjithçka me një tabaka ruajtëse rrotulluese!

Karakteristikat:

Përdorimi shumëfunksional: Organizoni të gjitha produktet kozmetike, barishtet, detergjentët.
Kutia e ruajtjes: ju ndihmon të kurseni shumë hapësirë në banak.
Rrotullues 360 °: Ky organizues funksionon me kushineta topash me rrëshqitje të qetë, prej çeliku inox për një rrotullim të lehtë çdo herë.
Lehtë për t’u përdorur: Kthejeni atë në atë që dëshironi.
Dizajni kundër rrëshqitjes: Performanca kundër rrëshqitjes është e shkëlqyer kur e përdorni, nuk keni pse të shqetësoheni nëse artikujt do të rrëshqasin në kutinë e ruajtjes.

Specifikimet:

Materiali: ABS plastike
Ngjyra: E bardhe
Madhësia: Përafërsisht. 23 x 23 x 8 cm

 

SKU: 34699877 Category:

SHOPPING CART

close