fbpx

Suport plazme Virgo 26-40”, pa krahe, rrotullohet ne 2 pozicione, ngjyre gri 33621

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,090 Lekë

Suport plazme Virgo 26-40”, pa krahe, rrotullohet ne 2 pozicione, ngjyre gri 33621

PERSHKRIMI:

Suporti I plazmave Virgo ofron garancine totale per nje fiksim te shkelqyer te TV tuaj. I sigurt, me baze hekuri dhe lyerje te forte, ky suport garanton stabilitetin dhe balancen perfekte te nje TV plazma os LCD ne mur

  • Ngjyra : Gri
  • Gjatesia (cm) : 46 cm
  • Gjerësia : 15.5 cm
  • Niveli shkelqimit : I lyer
  • Certifikata : CE/ISO
SKU: 92125573 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close