SUPLEMENT HYDROXYCUT SX7 BLACK ONYX MUSCLETECH (AMERICAN)

8,260 Lekë

SUPLEMENT HYDROXYCUT SX7 BLACK ONYX MUSCLETECH (AMERICAN)

SASIA:  80KAPSULA

HYDROXYCUT   SX-7 BLACK ONYX  Hydroxycut SX7 Black Onyx Humbja e peshës me ndihmën e shtesave është një ide e mrekullueshme për këdo që ndihet sikur po përpiqet të gjejë motivimin për të vazhduar ose të fillojë të ndryshojë mënyrën se si ata jetojnë për të qenë më të shëndetshëm dhe htë një shtesë e humbjes së peshës nga Hydroxycut markë popullore.

Këto shtesa kanë qenë rreth e rrotull për një kohë dhe janë provuar nga shumë njerëz që janë në kërkim për të humbur peshë.

Humbja e peshes me ndihmen e shtesave eshte nje ide e mrekullueshme per kedo qe ndihet sikur po perpiqet te gjeje motivimin per te vazhduar ose te filloje te ndryshoje menyren sesi ata jetojne per te qene me te shendetshem dhe te duken me mire.

Ata mund të jenë goditja në drejtimin e duhur në mënyrë që ju të krijoni një ndryshim të përhershëm dhe të vazhdueshëm për të mirë në jetën tuaj.

 Perdorimi: merrni 1 kapsule 30 deri 60 min para vaktit tuaj te madh. Mos tejkaloni 2 kapsula ne 24 ore .Shmangni  snaking dhe pini 10 gota uje cdo dite.Per resultate me te mira perdoreni per 60 dite ne kombinim me dieten dhe stervitjen.

SKU: 32153345 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close