fbpx

Mashe Stilues flokësh REMINGTON CI5319 pro spiral 48813

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,790 Lekë

Mashe Stilues flokësh REMINGTON CI5319 pro spiral 48813

PERSHKRIMI:

Teknologjia nano e kombinuar me pllaka qeramike mbron flokët me përhapjen natyrale të temperaturës, shmang hidratimin përmes efektit jonizues, rigjallëron flokët dhe zvogëlon efektin elektrostatik.

 • Tensioni : 230V
 • Fuqia : 45W
 • Ekran : Jo
 • Ngjyra : Zeze
 • Materiali i pllakës : Qeramike
 • Temperatura maksimale (*C) : 210
 • Modeli : CI5319
 • Marka : Remington

SHOPPING CART

close