Stilues Flokesh One Step

Krahasoni

2,500 Lekë

Stilues Flokesh One Step-MD

PERSHKRIMI:

Ngjyrat: E zeze.
Fuqia 1000 Watt siguron nxehtësinë e duhur.

Ndryshe nga tharëset e zakonshme të flokëve, ky volumizues mund të vendoset më afër lëkurës së kokës për t’u ngritur.
Qimet e gjilpërave prej najloni me majë të rehatshme topash zbërthejnë butësisht flokët.

Përzierja e gjilpërave të najlonit dhe qimeve të derrit ndihmojnë në kapjen e flokëve në skajet e lakuar për volum dhe kontroll të përmirësuar për rezultate të lëmuara dhe me shkëlqim.
Teknologjia turmalinë e joneve negative ngop rrjedhjen e ajrit për të zvogëluar madhësinë e pikave të ujit për tharje më të shpejtë.

Kjo ndihmon në gjendjen, lëmimin dhe për t’i bërë flokët më të shndritshëm, duke reduktuar kërcitjen dhe staticitetin.
Ngrohësit qeramike kursejnë 60% të kohës së fryrjes, 2 shpejtësi plus butonin e ajrit të ftohtë, ju mund të shijoni përvojën e modelimit në shtëpi.
[kategoria e produktit]: rrotullojeni drejt
[ngjyra]: e zezë dhe rozë
[Tensioni / Fuqia]: Tension i dyfishtë 110v-220V, fuqia nominale 1000w
[material ngrohës]: tela rezistente
[Temperatura]: Marshi i tretë (0, 1, 2, 3).
[Gjatësia e kordonit të energjisë]: 2 m, rrotullim 360 gradë
[Temperatura e daljes së ajrit]: 120℃
Faleminderit që zgjodhët këtë produkt.

 

 

 

SHOPPING CART

close