Stilues flokësh, Alpina Switzerland, 1200 W, 3 furca, 220-240 V 803262

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Stilues flokësh, Alpina Switzerland, 1200 W, 3 furca, 220-240 V 803262

PERSHKRIMI:

Stilues flokësh Alpina Switzerland me ajër 1200W me 3 aksesorë. Një zgjedhje shumë e mirë për një zonjë që dëshiron të nxjerrë në pah bukurinë e flokëve të saj. Stilues elegant i flokëve me furçë të heqshme dhe hundë ajri. Falë 3 funksioneve të kontrollit të temperaturës dhe fuqisë stiluesi ju lejon të përcaktoni kaçurrelat tuaj, si dhe të krijoni kaçurrela dhe flokë me valëzime. Shtë shumë e rehatshme në përdorim falë kabllit të rrotullueshëm 360 °.

  • Tipi : Stilues flokësh
  • Fuqia : 1200 W
  • Tensioni : 220-240 V
Stilues flokesh 1 1 Stilues flokesh 2 1

SHOPPING CART

close