Stilues 3D Dhe Restaurues Flokesh Me Mbrojtje Ndaj Nxehtesise

2,464 Lekë

Stilues 3D Dhe Restaurues Flokesh Me Mbrojtje Ndaj Nxehtesise G-C

PËRSHKRIMI

Infuzioni i xhenxhefilit organik aktivizon qarkullimin nënlëkuror, duke përmirësuar kështu ushqimin e gjëndrave të flokëve.

Ekstrakti organik i hibiskusit rikthen flokët dhe nxit rritjen e tyre.

Vaji organik i makadamisë zbut flokët, i mbush ato me elementë ushqyes dhe vitamina.

Keratina i bën flokët mrekullisht të lëmuar dhe me shkëlqim duke lehtësuar dukshëm krehjen e flokëve dhe i zbut ato.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Spërkateni stiluesin mbi flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë dhe filloni ti krehni flokët.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Zingiber Officinate Root floral water, Organic Hibiscus extract, Olive oil glycereth-8 esters, Organic Macadamia Integrifolia Seed Oil, Hydrolyzed keratin , Glycerin, Cetrimonium Chloride, Hydrogenated Castor Oil (from Castor Oil), Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SKU: 65165321 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close