Spray Per Fytyren Lekure Te Shendrritshme

1,372 Lekë

Spray Per Fytyren Lekure Te Shendrritshme G-C

PËRSHKRIMI

Zgjidhni “RADIANCE MIST” nga CAFÉMIMI për fytyrën dhe dukuni perfekte!

Spray hidraton intensivisht lëkurën dhe i jep asaj një pamje të freskët dhe shkëlqim natyral.

Ekstrakti i Perusit i Kokosit dhe Maca kujdeset për lëkurën, e ushqen, rigjeneron dhe qetëson atë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen mirë para përdorimit dhe spërkatni fytyrën me sy të mbyllur në një distancë prej 10-15 cm nga fytyra.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ndërpiteni menjëherë përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Hydroxyethyl Urea, Betaine (from Sugar Beet), Propanediol, Lepidium Meyenii (Maca Extract) , Tapioca Starch (Tapioca), Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Perfume, Titanium Dioxide, Mica, PEG-12 Dimethicone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal

SHOPPING CART

close