fbpx

Sobë me pelet CENTROPELET ZS10-B, 9.01kW, (e bardhë), H93.5xD28xW93.5 cm 67694

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

199,000 Lekë

Sobë me pelet CENTROPELET ZS10-B, 9.01kW, (e bardhë), H93.5xD28xW93.5 cm 67694

PERSHKRIMI:

Soba me pelet ofron një ngrohtësi depërtuese dhe flakë dekorative unike e cila çlirohet nga djegia e peletit. Ajo nuk ndot ambietin nga tymi dhe hiri duke e mbajtur atë të pastër dhe ka të gjitha komoditet e një aplikimi modern: ndezjen automatike, të ushqyerit vetë me pelet dhe kontrolleve të sofistikuara, efikasitet të lartë dhe dizajn elegant. Është një pikë tërheqëse në dhomën tuaj me efektet qetësues të një flake të vërtetë. E pajisur me trajtues ajri që parandalon tharjen e ajrit, i cili mund të irritojë hundën, fytin si edhe të përkeqësojë sinusin dhe sëmundje të tjera. Falë sistemit ekskluziv dhe komfort të kontrollit ju do të mbani temperaturën e dhomës tuaj saktësisht ku ju dëshironi. Mirëmbajtja: heqjen minimale të hirit.

 • Fuqia : 9.01kW
 • Lartësia : 93.5cm
 • Thellësia : 28cm
 • Gjerësia (cm) : 93.5 cm
 • Konsumi : 0.62-1.98 Kg/h
 • Kapaciteti i rezervuarit : 17 kg
 • Diametri i tubit : 80 mm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Niveli i zhurmes (dBa) : 35-55
 • Pesha : 100 Kg
SKU: 43344659 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close