Sobe me Dru Lara

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

63,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Lara

Soba në karburant të ngurtë e cila veçohet me bukuri, është kombinimi unik i metalit dhe qeramikës në shumë ngjyra. Vatra e madhe e zjarrit me dyer të lara mundëson shkallë të lartë të shfrytëzimit të karburantit. Sipërfaqja e madhe e xhamit në derën e vatrës së zjarrit do t’ju mundësoj që të kënaqenin në ambientin e këndshëm në shtëpin tuaj dhe në ditët e ftohta të dimrit.

Fuqia -8kW
Dimensionet -460 x 440 x 900mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -133 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -51 meter katror
Pesha neto/bruto -105/122 kg
Shkalla e efikasitetit -75%

SKU: 22268524 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Kuqe, E Zeze

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Emily (verified owner)

  Very fast delivery

  Emily

 2. Tilde (verified owner)

  The product is firmly packed

  Tilde

SHOPPING CART

close