fbpx

Sobë me dru, gizë, lartësi- 80 cm, gjerësi- 46 cm, thellësi- 36 cm 62797

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

25,900 Lekë

Sobë me dru, gizë, lartësi- 80 cm, gjerësi- 46 cm, thellësi- 36 cm 62797

PERSHKRIMI:

Një kombinim i bukur i linjave të këndshme dhe konture delikate e bëjnë këtë sobë gize një sfond të përkryer artistik për një zjarr që ulërin. E ndërtuar prej materiali gize ofron bukuri dhe ngrohje maksimale. Dera dekorative prej xhami i jep zjarrit një pamje mjaft tërheqëse. Një ngarkesë e vetme prej druri ofron ngrohtësi deri në 6 orë.

 • Marka : Viometalko
 • Ngjyra : E zeze
 • Materiali i kornizës : Gize
 • Materiali i dhomës së djegies : Gize
 • Gjerësia : 46 cm
 • Lartësia : 80 cm
 • Thellësia : 36 cm
 • Pesha : 75 Kg
 • Diametri i tubit : 120 mm
 • Sipërfaqja që mbulon : 100 – 110 m2
SKU: 93772148 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close