Sobe me Dru Alfa Term 20

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

130,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Alfa Term 20

Pllaka çeliku për gatim, ekziston mundësia e heqjes së pllakave plotësisht për t’i pastruar ato plotësisht
Çelës special për të hapur derën e kutisë së zjarrit në rastin e mbinxehjes së dorezës
Në sobë ka termometër për të marrë temperaturën e ujit dhe një matës presioni i cili mat dhe shfaq presionin e ujit në kazan
Rregullatori i fuqisë së sobës, duke rregulluar automatikisht temperaturën e ujit të bojlerit
Rregullator për furnizimin e ajrit sekondar në brendësi të derës së kutisë së zjarrit
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, d.m.th. djegie të produkteve të vjetra të djegies jo të plotë
Dera e furrës me xham të dyfishtë, termostat i integruar
Dy pozicione të rrjetit në kutinë e zjarrit për të funksionuar sobën në verë dhe dimër
Hapje për pastrimin e brendshëm të sobës
Sirtari i karburantit është në pjesën e poshtme të furrës – funksionon lehtë
Lidhje të shumta me oxhakun, anash dhe nga maja
Fuqia -23kW
Dimensionet -900 x 600 x 850mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -150mm
Fuqia e ngrohjes me rrezatim -9kW
Fuqia e ngrohjes që i është dhënë ujit -14kW
Sasia e ujit në kazan -14l
Vellimi i ngrohjes -230-383 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -88-147 meter katror
Pesha neto/bruto -170/192 kg
Shkalla e efikasitetit -74%
Klasi i energjise -A
SKU: 18484928 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, E Kuqe, E Zeze, Kafe

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Elizabeth (verified owner)

  Super

  Elizabeth

 2. Anesa (verified owner)

  Good service

  Anesa

SHOPPING CART

close