Sobe me Dru Alfa 90 H Favorit

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

61,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Alfa 90 H Favorit

Pllaka gatimi prej çeliku, ekziston mundësia e heqjes së pllakave plotësisht dhe pastrimit të plotë
Mundësia e gatimit në të gjithë sipërfaqen e pllakës
Piqni në mënyrë të barabartë në furrë
Çelës special për të hapur derën e kutisë së zjarrit në rast se doreza nxehet
Kutia e zjarrit e veshur me pllaka zjarri të zëvendësueshme, të cilat grumbullojnë nxehtësi dhe rrisin temperaturën e djegies
Rregullatori primar i furnizimit me ajër në derën e tavolinës
Rregullatori sekondar i furnizimit me ajër në brendësi të derës së kutisë së zjarrit
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, dmth. djegie të produkteve të mëparshme të djegies jo të plotë
Dy pozicione të dyerve të furrës:
1. Dera e parë e furrës e hapur – emetim më i lartë i nxehtësisë për të ngrohur dhomën
2. Dera e furrës është e mbyllur – më pak emetim nxehtësie për të ngrohur furrën
Sirtari i karburantit ndodhet në pjesën e poshtme të sobës
Dy pozicione rrjetë në sobë për funksionimin e sobës në verë dhe dimër
Lidhje e shumëfishtë me oxhakun: anash, sipërme dhe të pasme.
Hapje për pastrimin e brendshëm të sobës

Fuqia -8kW
Dimensionet -900 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -460 x 440 x 260mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -133 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -51 meter katror
Pesha neto/bruto -127/146 kg
Shkalla e efikasitetit -76%
Klasi i energjise -A

SKU: 26797763 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, Kafe

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Robert (verified owner)

  Very fast delivery

  Robert

 2. Karen (verified owner)

  Good service

  Karen

SHOPPING CART

close