Sobe me Dru Alfa 55

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

26,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Alfa 55

Pjata çeliku për gatim, ekziston mundësia e heqjes së pllakave tërësisht për t’i pastruar ato plotësisht
Kutia e zjarrit e veshur me pllaka të ngurtësuara dhe rezistente ndaj nxehtësisë, të cilat grumbullojnë nxehtësi dhe rrisin temperaturën e djegies
Rregullatori për furnizimin e ajrit primar në derën e tavolinës
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, d.m.th. djegie të produkteve të vjetra të djegies jo të plotë
Sirtari i karburantit është në pjesën e poshtme të furrës – funksionon lehtë
Kapaciteti i madh i furrës – 58 cm3
Lidhje të shumëfishta me oxhakun: anash, nga lart dhe në anën e pasme.

Fuqia -5kW
Dimensionet -965 x 612 x 780mm
Dimensionet e furres -550 x 540 x 195mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -83 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -32 meter katror
Pesha neto/bruto -91/106 kg
Shkalla e efikasitetit -70%
Klasi i energjise -A

SKU: 41272619 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, Kafe e Hapur

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Daniella (verified owner)

  Super

  Daniella

 2. Kleopatra (verified owner)

  Good service

  Kleopatra

SHOPPING CART

close