Soba Pelet Commo21

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

235,000 Lekë

Clear

Soba Pelet Commo21

Soba në pelet për ngrohje qendrore me kualitet dhe me dizajn të lartë e disponushme në shumë ngjyra. Shume përdorues të kënaqur dhe shpërblimet e shumta e vërtetojnë kualitetin dhe besueshmërinë. Shkalla e lartë e automatizimit dhe e autonomisë së punës ofrojnë komfort maksimal gjatë përdorimit.
Fuqia -21kW
Dimensionet -574 x 620 x 1225mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -80mm
Fuqia e ngrohjes me rrezatim -3kW
Fuqia e ngrohjes qe i eshte dhene ujit -18kW
Sasia e ujit ne depozite -32l
Harxhimi i peletave min/max -1.7/5.05 kg/h
Max i kohes me rezervuar te plote -26.5h
Kapaciteti i rezervuarit per pelet -45kg
Vellimi i ngrohjes -210-350 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -81-135 meter katror
Pesha neto/bruto -196/225 kg
Shkalla e efikasitetit -86%
SKU: 36615387 Category: Tags: ,
Ngjyra

Bezhe, E Kuqe, E Zeze

Marka

Alfa-Plam

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Emely (verified owner)

    Good quality

    Emely

  2. Dionisia (verified owner)

    Very fast delivery

    Dionisia

SHOPPING CART

close