Skrap Anti Celulit Per Trupin Me Kripe Deti Dhe Mjalte

Krahasoni

1,288 Lekë

Skrap Anti Celulit Per Trupin Me Kripe Deti Dhe Mjalte G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastron thellësisht dhe freskon lëkurën
2. Ngop me mikro elemente
3. Forcon qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 100ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris (Sea) Salt, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Vegetable Glycerin, Green Coffee Oil, Aqua, Cetearyl Alcohol, Prúnus Armeníaca (Apricot) Kernel Powder, Tocopheryl Acetate, Capsicum Annuum Fruit Extract, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SKU: 11684344 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close