Skrab Vezullues Trupi Me Papaya Dhe Babassu

Krahasoni

2,072 Lekë

Skrab Vezullues Trupi Me Papaya Dhe Babassu G-C

PËRSHKRIMI

Jepini lëkurës tuaj shkëlqim skrabin vezullues nga CAFEMIMI!

Një skrab i bazuar në kafeinë natyrale i cili eksfolion butësisht dhe pastron lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të shndritëshme.

Ekstrakti i Babassu dhe Vaji i Bajameve të ëmbla hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën në mënyrë intensive, ekstrakti i Papayas ka një efekt rinovues dhe grimcat rrezatuese mbeten në lëkurë duke i dhënë trupit tauj shkëlqim maksimal.

Produkti përmban mbi 99.6% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Sucrose (Sugar), Theobromo Cacao Seed Powder (Cocoa Powder), Orbygnia Oleifera (Babassu) Seed Oil (Babassu Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Sweet Almond Oil) , Carica Papaya Fruit Extract (Papaya Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Parfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Iron Oxide Red (77491), CI 77891, Mic

SKU: 93536939 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close