Skrab Trupi Vezullues Me Mangosteen Dhe Avokado

2,072 Lekë

Skrab Trupi Vezullues Me Mangosteen Dhe Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Skrab-Shimmer nga CAFEMIMI i bazuar në sheqer kallami dhe kripë deti eksfolion butësisht dhe pastron lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të shndritëshme.

Vajrat e avokados dhe pjeshkës kujdesen për mbrojtjen e lëkurës tuaj, ekstrakti i Mangosteen e ushqen, e hidraton dhe e zbut atë, dhe grimcat e shndritëshme të cilat ndodhen në skrab mbeten në lëkurë me një shkëlqim simpatik, duke ju dhuruar pastërti dhe shkëlqim.

Produkti përmban mbi 99.6% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (Sugar), Maris Sal (Sea Salt), Garcinia Mangostana Extract (Mangosteen Extract), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Litchi Chinensis (Litchi) Fruit Extract (Litchi Extract), Prunus Persica (Peach) Kernel Oil (Peach Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Parfume, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Sodium Benzoate, CI 77891, Mica, Triethoxycaprylylsilane

SKU: 57522777 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close