Skrab Trupi Ushqyes Dhe Pastrues I Thelle Me Avokado

Krahasoni

2,884 Lekë

Skrab Trupi Ushqyes Dhe Pastrues I Thelle Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Skrab trupi me Avokado Organike nga ECOLATIER është krijuar për të rivendosur epidermën përmes pastrimit dhe kujdesit shtesë.

Skrabi stimulon aktivitetin qelizor, përmirëson metabolizmin, përshpejton proceset rigjeneruese.

Mikro-grimcat eksfoluese speciale në përbërjen e skrabit pastrojnë lëkurën dhe e lënë atë të marrë frymë. Përbërësit aktivë në përbërje depërtojnë në epidermë, ushqejnë, pastrojnë lëkurën, e bëjnë atë të rinore dhe të bukur.

Përbërësit organikë: Vaji organik i avokados ka një përmbajtje të lartë të acideve yndyrore, vitaminave dhe mineraleve, rikthen funksionet pengesë të epidermës dhe imunitetin e lëkurës.

Vaji ka një fuqi të lartë depërtuese kombinimi i ekuilibruar i vitaminave B, D, E, F në përbërje ka një efekt të dobishëm në lëkurë, eliminon në mënyrë efektive problemet e rritjes së thatësisë dhe copëzimit duke i rikthyer ekuilibrin natyror hidro-lipidik.

Produkti përmban mbi 99.6% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 300g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Per përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Vegetable Glycerin (Vegetable), Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil (Organic Avocado Oil), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Parfum, Bamboo Charcoal, Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Organic Avocado Extract), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal

SKU: 12831339 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close