Skrab Trupi Natyral Me Manaferra, Luleshtrydhe Dhe Mjeder

2,072 Lekë

Skrab Trupi Natyral Me Manaferra, Luleshtrydhe Dhe Mjeder G-C

PËRSHKRIMI

Jam-Skrab i bazuar në luleshtrydhe dhe mjedër nga CAFE MIMI – Skrabi i trupit është i bazuar në luleshtrydhe natyrale, vaj bajameje dhe fara mjedre – zgjidhja më e mirë për pastrimin e lëkurës më të ndjeshme.

Produkti i zgjedhur në mënyrë korrekte i përbërësve aktivë natyralë për rezultate perfekte.

SASIA: 270g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nëse bëni banjo turke ose sauna efekti i skrabit është më i lartë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose, Vegetable Glycerin, Propylene Glycol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Powder (Strawberry) ), Rubus Idaeus (Rasberry) Seed Powder (raspberry seeds), Polysorbat-20, Perfume, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (vitamin E), CI 75470, CI 77510

SKU: 86511539 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close