Skrab Trupi Me Balte Dhe Alga Japoneze

Krahasoni

2,576 Lekë

Skrab Trupi Me Balte Dhe Alga Japoneze G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i bazuar në kripën e detit rinovon në mënyrë aktive, ka një efekt detoksifikimi, heq toksinat dhe papastërtitë nga lëkura.

Ndihmon në mënyrë efektive në lëkurën e prirur ndaj çarjeve, siguron pastrim të thellë dhe të butë.

Kompleksi i mineraleve detare e ngop lëkurën me substanca të dobishme.

Ekstrakti i Algave të detit hidraton, përmirëson elasticitetin e lëkurës, përmirëson metabolizmin ndërqelizor. Vaji i jojobës hidraton intensivisht dhe përmirëson qëndrueshmërinë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Glycine Soja (Soybean) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil (olive oil), Jojoba Oil (jojoba oil), Laminaria Digitata Powder (deep sea kelp), Sodium Chloride, Caprylic / Capric Triglyceride & Cylindrotheca Fusiformis Extract (complex marine minerals), Silica, Laminaria Digitata Powder (deep sea kelp), Perfume, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

SKU: 11133539 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close