Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Spirulina Dhe Kaktus

Krahasoni

2,072 Lekë

Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Spirulina Dhe Kaktus G-C

PËRSHKRIMI

Përjetoni një kënaqësi të vërtetë tropikale me skrabin e arrës së kokosit nga CAFEMIMI!

Skrabi është i bazuar në ekstarte të arrës së kokosit dhe të spirulinës të cilat pastrojnë dhe eksfolojnë butësisht lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të fortë.

Ekstrakti Fucus dhe Laminaria e ngopin lëkurën me aminoacide dhe vitamina.

Ekstrakti i kaktusit dhe vaji i kokosit kanë një efekt të fuqishëm hidratues, ushqejnë dhe zbusin lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të shndritëshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni skrabin në lëkurën e lagur duke e masazhuar nga 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Flakes), Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (Cactus Extract), Spirulina Platensis Powder (Spirulina Powder), Fucus Vesiculosus Extract (Fucus Extract), Laminaria Digitata Extract (Kelp Extract), Laminaria Japonica Extract (Japanese Kelp Extract), Sargassum Pallidum Extract (Sargassum Algae Extract), Tocopherbicyl Acetate (Vitamin E), Aqua, Potassium Benate Sorbate, Acid, Parfume, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

SKU: 34616175 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close