Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Qymyr Dhe Lukurice

2,072 Lekë

Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Qymyr Dhe Lukurice G-C

PËRSHKRIMI

Përjetoni një kënaqësi të vërtetë tropikale me skrabin e arrës së kokosit nga CAFEMIMI!

Skrabi është i bazuar në ekstarte të arrës së kokosit, kripës detit dhe qymyrit të bambusë i cili ka një efekt detoksifikimi dhe eksfolon butësisht lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të fortë.

Vaji i kokosit, avokados dhe ekstrakti i jamballit hidratojnë, zbusin, parandalojnë tharjen, skuqjen, aktivizojnë prodhimin e kolagjenit, duke e bëbërë lëkurën e butë dhe elastike.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni skrabin në lëkurën e lagur duke e masazhuar nga 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Flakes), Charcoal Powder (Black Charcoal), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (Licorice Extract), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Aqua, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfume, Parfume, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal

SKU: 98482373 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close