Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Çaj Matcha Dhe Yuzu

Krahasoni

2,072 Lekë

Skrab Trupi Me Arre Kokosi, Çaj Matcha Dhe Yuzu G-C

PËRSHKRIMI

Përjetoni një kënaqësi të vërtetë tropikale me skrabin e arrës së kokosit nga CAFEMIMI!

Skrabi është i bazuar në ekstarte të arrës së kokosit i cili pastron dhe eksfolon butësisht lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar dhe të fortë.

Pluhuri i çajit Matcha japonez rrit vetitë mbrojtëse të lëkurës, kontribuon në rigjenerimin e saj, përmirëson ngjyrën dhe barazon tonin.

Ekstrakti Yuzu është një antioksidant i fuqishëm natyror që ndihmon në rritjen e nivelit të lagështisë në qelizat e lëkurës.

Vaji i kokosit dhe Jojoba ushqen dhe zbut lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të shëndetshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni skrabin në lëkurën e lagur duke e masazhuar nga 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Jojoba Oil), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Flakes), Camellia Sinensis Leaf Extract (Matcha Extract) , Citrus Junos Fruit Extract (Yuzu Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Aqua, Parfume, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Sodium Benzoate, CI19140 / CI42090

SKU: 78471788 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close