Skrab Trupi Me Ananas Dhe Avokado

1,540 Lekë

Skrab Trupi Me Ananas Dhe Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Përkëdhelni lëkurën tuaj me skrabin e trupit me Ananas dhe Avokado nga CAFÉ MIMI!

Skrab trupi i bazuar në sheqer kallami dhe kripë deti pastron thellësisht dhe eksfolon lëkurën.

Ekstrakti i ananasit ushqen dhe hidraton lëkurën, ka një efekt antioksidues dhe zbutës.

Vaji i avokados përmirëson gjendjen e lëkurës, e bën atë të fortë, të lëmuar dhe të butë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 120g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (Sugar), Maris (Sea) Sal (Sea Salt), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract (Pineapple Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil (Soybean Oil), Aqua, Cetearyl Alcohol, Polysorbat 20, Silica Dimethyl Silylate, Perfume, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

SKU: 56567593 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close