Skrab Trupi Kullues Limfatik Me Kafe Dhe Mustard

1,456 Lekë

Skrab Trupi Kullues Limfatik Me Kafe Dhe Mustard G-C

PËRSHKRIMI

Kombinimi i kafesë natyrale dhe mustardës Abyssinian është një koktil i shkëlqyer për lëkurën.

Skrabi tonifikon, pastron thellësisht lëkurën, aktivizon procesin e djegies së shtresës së yndyrës dhe përmirëson metabolizmin e qelizave.

Skrabi është efektiv si agjent anti-celulit, tonifikon dhe barazon, zvogëlon strijat dhe papërsosmëritë e tjera të lëkurës.

Ka një efekt anti-inflamator, ndihmon për të përballuar problemin e akneve, skuqjeve, lëkura rinovohet dhe rinohet në mënyrë aktive.

 Përmirëson kullimin limfatik
 Rrit turgorin
 Ka efekt anti-celulit
 Aktivizon proceset e rigjenerimit
 I jep lëkurës një ton të bukur
 Rrit djegien e dhjamit

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 40g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nëse bëni banjo turke ose sauna efekti i skrabit është më i lartë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder, Maris salt, Citrus Limon (Lemon) peel, Organic Vitis Vinifera (Grape) Seed oil, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil (Organic Jojoba Oil), Crambe Abyssinica (Abyssinian mustard) Powder (Abyssinian mustard), Crambe Abyssinica (Abyssinian mustard) Seed Oil Phytosterol Esters (Abyssinian Mustard Oil), Tocopherol Acetate (Vitamin E) (Vitamin E)

SKU: 67689927 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close