Skrab Tonifikues Dhe Freskues Trupi Me Kafe Dhe Portokall

1,456 Lekë

Skrab Tonifikues Dhe Freskues Trupi Me Kafe Dhe Portokall G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi i trupit i bazuar në kafe natyrale dhe lëvozhgën e portokallit zgjon lëkurën, freskon, tonifikon dhe energjizon bukurinë dhe rininë.

Promovon rigjenerimin, përmirëson dukshëm gjendjen e përgjithshme të lëkurës, rrit elasticitetin, pastron në mënyrë efektive dhe ndihmon për të përballuar problemin e akneve.

 Rregullon mikro-relievin e lëkurës
 Rrit turgorin
 I jep lëkurës një ton të bukur
 Jep një aromë të mrekullueshme
 Heq lodhjen, përmirëson qarkullimin e gjakut
 Ka efekt anti-celulit

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 40g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Nëse bëni banjo turke ose sauna efekti i skrabit është më i lartë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Saccharum officinarum (Brown Sugar) (Cane Sugar), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) peel (Orange Peel), Organic Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Organic Almond Oil), Citrus Aurantium Dulcis (Orange) essential Oil, Cymbopogon citratus (Lemongrass) essential oil, Tocopherol Acetate (Vitamin E) (Vitamin E)

SKU: 34158834 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close